top of page
IMG_3679.HEIC

2008 yılında girdiğim İstanbul Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2013 yılında %100 BAŞARI BURSU ile mezun oldum. Lisans eğitimim devam ederken, Adana Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde 2 ay, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Psikiyatri Polikliniğinde 1 ay olmak üzere staj yaptım.  2015 yılında girdiğim Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Eğitimimi tamamlayarak  Klinik Psikolog ünvanını almaya hak kazandım. Yüksek lisans eğitimim sırasında Üsküdar Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Biriminde 2 dönem boyunca danışan gördüm ve NP Beyin Hastanesinde staj yaptım.

2016- 2019 yılları arasında Üsküdarda özel bir klinikte psikoterapi yaptım, ayrıca özel bir vakıfta otizimli bireylerle çalışıp ailelerine danışmanlık hizmeti verdim.  2019 yılı Eylül ayından 2022 Haziran ayına kadar Kadıköy Yakaza Psikolojide aktif olarak danışan gördüm. 2022 Haziran ayı itibari ile kendi kurduğum Kadıköy Mod Psikoterapi Merkezinde aktif olarak danışan görmeye devam etmekteyim.'Yetişkin' terapisti olarak, Bilişsel Davranışçı terapi ve Şema Terapi yöntemlerini uygulamaktayım. Şema terapi süpervizyon sürecim devam etmektedir. Aynı zamanda Şema terapi derneğine üyeyim.

 

Uzmanlık alanlarım: Depresyon, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Yeme Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Bozukluk, Panik Atak, Sosyal Fobiler, Özgül Fobiler, Sınav Kaygısı, Uyku Bozuklukları, Stres, Özgüven eksikliği, düşük özsaygı, geçmiş travma etkileri, Öfke, Problem Çözme becerileri, Kişiler Arası İlişki Problemleri, bireyselleşme ve sınır koyma sorunları ve Borderline Kişilik Bozukluğu.

Klinik Psikolog

Başak Gündeş

bottom of page